Groeiend aantal instromende wo-bachelors kiest bèta

WO-SECTOR2012/132016/17PERCENTAGE
Sectoroverstijgend1522298396,0%
Landbouw1068148639,1%
Techniek5187645024,3%
Natuur3877472421,8%
Gezondheid444047907,9%
Economie804185246,0%
Recht444646815,3%
Gedrag & Maatschappij908091360,6%
Taal & Cultuur46594542-2,5%

Ter relativering:

Op de universiteiten in Nederland studeren op dit moment 265.000 studenten. Dat aantal was nog nooit zo hoog. Het aantal eerstejaars nam in vijf jaar tijd met bijna 12 procent toe. Zo’n 47.316 studenten begonnen vorig jaar aan een universitaire opleiding.

Bron

Uw reactie