Waar komen ‘ze’ vandaan?

Bron (CBS)

Eerste Asielverzoeken (NL)

 201020112012**20132014
Afghaans136518851025670500
Armeens610470200185155
Azerbeidzjaans80120707050
Bosnisch5256590130
Burundisch351051515
Chinees305280155145130
Congolees1308514014590
Egyptisch4065175175100
Eritrees3954604259803925
Ethiopisch75807090125
Georgisch595190225210335
Guinees23021018516085
Indiaas1520101520
Iraaks1380143513901095730
Iraans785930835730560
Ivoriaans160125757540
Kosovaars5525304560
Libisch165135100145110
Macedonisch39026555125115
Malinees2010306035
Marokkaans2520257060
Mongools225130110100455
Myanmarees10555357015
Nepalees901301006560
Nigeriaans175130105135235
Noord-Koreaans5106014010
Pakistaans6095150150185
Russisch200430735265185
Burger Servië4585125250190
Sierra Leoons115135959585
Soedanees165160120140200
Somalisch337014158803080875
Sri Lankaans20012512514070
Syrisch12517045526759460
Turks9095906075
Ugandees8090110165125
Wit-Russisch65260556550
Zonder / onbekend6556304157553290

3 thoughts on “Waar komen ‘ze’ vandaan?”

    1. Daar is een prima reden voor, dat staat ook op hun site: om de anonimiteit te waarborgen. Door gegevens te combineren zou je er anders achter kunnen komen wie precies zo’n verzoek heeft gedaan.

      1. Dit is de tekst op de CBS-site:

        De cijfers zijn op vijftallen afgerond ter voorkoming van identificatie van individuen. Hierdoor kan het voorkomen dat de som van de detailgegevens afwijkt van het totaal. Bovendien worden nationaliteiten pas opgenomen in de tabel zodra het in een bepaald jaar om meer dan 50 personen gaat. Alle vermelde nationaliteiten tellen daardoor niet op naar totaal nationaliteit.

Uw reactie