Aantal asielverzoeken in de EU

Bron

NB: In de meeste EU-landen bestaat de mogelijkheid na een eerste asielverzoek een volgend verzoek in te dienen. Dit kan bijvoorbeeld als er sprake is van nieuwe feiten of omstandigheden. De tabel betreft slechts het eerste verzoek.

[Er wordt in de jaren voor 2014 nog niet goed gesorteerd. Ik moet hiervoor nog even onder de motorkap duiken; HW]

Aantal asielverzoeken in de EU

Vermelde aantallen maal 1000
 2008200920102011201220132014
Estland0000.10.10.10.1
Slowakije..0.30.30.60.30.2
Letland0.10.10.10.30.20.20.4
Slovenië0.20.20.20.30.30.20.4
Portugal0.20.10.20.30.30.50.4
Litouwen.0.20.40.40.60.30.4
Kroatië.....10.4
Tsjechië1.10.60.40.50.50.50.9
Luxemburg...1.9211
Malta2.62.40.11.92.12.21.3
Ierland3.82.71.91.30.90.91.4
Cyprus3.93.22.81.71.61.21.5
Roemenië...1.72.41.41.5
Finland....2.933.5
Spanje..2.632.44.35.5
Polen7.29.74.359.2145.6
Griekenland...9.39.67.97.6
Bulgarije0.6..0.71.2710.8
Noorwegen14.116.69.38.69.311.512.8
België11.417.221.825.618.512.114.1
Denemarken2.43.85.146.17.214.6
Nederland13.414.913.311.69.79.821.8
Zwitserland15.214.513.519.42619.422.1
Oostenrijk......25.7
Verenigd Koninkrijk31.330.722.625.92829.931.3
Hongarije.....18.641.2
Frankrijk.42.14852.154.360.558.8
Italië30.117.710.140.417.225.763.7
Zweden24.423.731.929.743.954.475.1
Duitsland21.427.741.345.764.5109.6173.1
EU-28......562.3

Uw reactie